Home / KURIOZITETE / Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video)
Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video)

Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video)

Billy Symons po rrëshqiste me dërrasën e sërfit në bregun e një plazhi në Queensland të Australisë, kur u rrëzua nga frika prej një gjarpri.

Fëmija pesëvjeçar, u rrotullua dhe po mundohej të ikte, prej reptilit nuk ishte më i gjatë se një metër, transmeton Telegrafi.
Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video)
Pas këtij momenti, në sfond dëgjohet duke bërtitur edhe nëna e vogëlushit, e cila po zinte një kënd sa më të mirë për ta filmuar.

Meqenëse gjithçka përfundoi në rregull dhe nuk është shkaktuar ndonjë sulm, ajo e postoi videon për ta ndarë këtë moment me të gjithë. /Telegrafi/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181010
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video) Vogëlushi u rrëzua nga frika prej një gjarpri që i doli përpara (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other