Home / KURIOZITETE / Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video)
Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video)

Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video)

Një fëmijë ka hyrë brenda ariut lodër, për ta frikësuar motrën e cila as që kishte idenë se çfarë po ndodhte.

Videoja që nuk dihet se ku është realizuar, e tregon atë teksa hyn në dhomë e shoqëruar nga nëna dhe i afrohet lodrës që ndodhen në dysheme, transmeton Telegrafi.

Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video)

Por, në momentin në ‘ngjallet’ papritmas, ajo nisi të bërtiste për tu larguar nga dhoma e frikësuar.

Megjithëse ishte një skenë komike, ka pasur edhe komente negative, pasi kjo mahi është mirë të bëhet me dikë më të vjetër në moshë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 12, 2018 2:26 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=164288
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video) Vogëlushja e frikësuar nga ariu lodër, që u ‘ngjall’ papritmas (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other