Kurti bashkë me gruan dhe vajzën vizitojnë festivalin e grafitit

15 qenë endacak sulmojnë mjeken nga Prishtina, përfundon në QKUK

Kurti bashkë me Ritën dhe vajzën vizitojnë festivalin e grafitit

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me gruan e tij, Ritën dhe vajzën Lea, kanë vizituar festivalin e grafitit, i cili po mbahet në “Rrugën B” në Prishtinë.

“Bashkë me Lean dhe Ritën, në këtë ditë fundjave, takuam artistë vendorë e të huaj, ku edhe pamë punën dhe veprat mbresëlënëse të tyre”, ka shkruar Kurti në një postim në Instagram, duke bashkangjitur disa fotografi nga vizita.

“E vërteta është dritë (Truth is Light)” quhet tema e festivalit të grafitit