Kush e ka mërzitur Elita Rudin për Bajram, ja në çfarë gjendje shfaqet ajo

Asambleja Popullore e Kinës/ Koronavirusi, ja si testohen delegatët dhe gazetarët (FOTO)

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita nuk mungon me postime në rrjete sociale as në këtë kohë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E ditën e Bajramit, Elita është shfaqur e merzitur. Në foton e publikuar, ajo shfaqet pa pikë disponimi.

Ndoshta pamundësia që të shkoj tek familja e saj për të bërë Bajram, e ka mërzitur atë. /ORAinfo/

Asambleja Popullore e Kinës/ Koronavirusi, ja si testohen delegatët dhe gazetarët (FOTO)

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !