Kush është talenti i ri tetovar që kalon milionin e parë (VIDEO)

Në spitalet e Kosovës janë të shtrirë 36 pacientë me Covid

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar nga Tetova, Don Destani po arrin ti shijoj sukseset e para me projektin e tij muzikor Angelina.

Don Destani edhe pse i ri në tregun muzikor për pak ditë ka arritur mbi 1 milion klikime me këngën e tij Angelina.

Reperi pritet që të jetë njëri prej emrave kryesor në muzikën shqip, për shkak edhe të një jetë interesante që ka bërë gjatë kësaj periudhe.

Pa dyshim, ai pritet që të jetë ardhmëria e skenës së repit, jo vetëm shqiptar por edhe ndërkombëtarë.

Dëgjojeni hitin Angelina:

Lajme me shume...