Ky është ndryshimi i madh i Afronës kur nuk ka grim në fytyrë

Do të habiteni nga ndryshimi i madh i Afronës kur nuk ka grim në fytyrë.

Afrona Dika ka arritur të jetë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë, për shkak të bukurisë që posedon.

Duke e parë të rregulluar në çdo detaj, ajo gjithmonë merr vëmendje me pozat e saj, shkruan Kosovarja.

Këto ditë ka hapur edhe kanalin e saj në “Youtube”, në mënyrë që të jetë më e afërt me fansat, dhe ta njohin më mirë atë.

Asaj iu publikua një moment teksa ishte në sallon bukurie, ku bie në sy pamja e saj pa grim.

Ajo po dallon si nata me ditë, duke na habitur me këtë ndryshim të madh që e ka.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !