Ky është personi që vdiq sot në aksidentin në fshatin Baballoq të Deçanit

Friday Night Dinner ends series 6 with moving tribute to grandma Frances Cuka

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Baballoq të Deçanit sot. Në aksidet ka humbur jetën një person dhe një tjetër është lënduar.

Viktima është Ramiz Dabiqaj nga fshati Prilep i Deçanit.

Friday Night Dinner ends series 6 with moving tribute to grandma Frances Cuka

Kjo është bërë e ditur përmes faqes Deçani në rrjetin social Facebook.

“Sot ne rrugen Deçan – Gjakovë (fshati Baballoq) ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasoj ka ndrruar jetë njeri nga te akidentuarit Ramiz Dabiqaj nga fshati Prilep i Deçanit.

Ngushllime familjes Dabiqaj!

Njëherit apelojm gjithë ngasësit e makinave të kenë kujdes në komunikacion, ta ruaj jeten e tyre dhe të tjerëve njëkohësishtë!”, thuhet në njoftim.

Friday Night Dinner ends series 6 with moving tribute to grandma Frances Cuka

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !