Ky grim e ka transformuar krejt Kaltrina Mikushnicën


Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar një imazh ku shfaqet sapo ka dal nga frizerka.

Me këtë grim ajo po duket krejt ndryshe. Kaq bukur po i shkon për fytyre. /ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...