Ky lojtar dëshiron largimin nga Arsenali

Të gjithë prisnin zyrtarizimin e Di Marias të Juventus, tani vjen lajmi I papritur nga Italia

Ai nuk dëshiron që më ta bartë fanellën e Topçinjve.

Nicolas Pepe po kërkon një largim përfundimtar nga Arsenali, pretendon football.london, përcjell ORAinfo.

Të gjithë prisnin zyrtarizimin e Di Marias të Juventus, tani vjen lajmi I papritur nga Italia

Anësori i Bregut të Fildishtë ka luftuar për të bërë një ndikim me Topçinjtë pas një lëvizjeje me para të mëdha nga Lille dhe është i etur për të filluar nga e para diku tjetër në një marrëveshje që mund t’i përshtatet të gjitha palëve./ORAinfo/