Ky lojtar po largohet nga Bayern Munchen

Milan e tremb Real Madridin, po ia merr super-lojtarin

Bouna Sarr ,dëshiron të largohet nga Bayern Munich këtë verë dhe të sigurojë një lëvizje në Spanjë, raporton TZ.

Mbrojtësi ndërkombëtar senegal ka një kontratë me Bayern deri në vitin 2024, por pasi ka luajtur vetëm 27 paraqitje gjatë dy sezoneve në klub, është i gatshëm të përballet me një sfidë të re, përcjell ORAinfo.

Milan e tremb Real Madridin, po ia merr super-lojtarin

Sarr thuhet se po shikon një kalim në Spanjë, por gjithashtu do të konsideronte një lëvizje në Francë, Itali ose Turqi./ORAinfo/