Lajm i mirë nga Malisheva, vetëm 17 raste aktive me koronavirus

Mustafa shpreh ngushëllime për vdekjen e 26-vjeçarit në karantinë, bën thirrje të zbardhen rrethanat e vdekjes

Malisheva po shkon drejt normalizimit

Kjo mbase do te jete hera e fundit në këtë kohë pandemie qe keto patrolla te Policise do te kthejnë pas ata që duan të hynë e të dalin në fshatin Banjë.

Kjo per shkak qe Ministria e Shendetesise, mbreme me ane te nje vendimi e hoqi fshatin

Banje te Komunes se Malisheves nga Karantimi.

E nga ky fshat kishin rezultuar 26 persona te prekur me Covid-19.

Nga ta, 18 prej tyre jane sheruar plotesisht, 7 jane ne sherim e siper, dhe nje ka nderruar jete.

Me vetem 7 raste, ky fshat tani me po shkon drejt normalizimit.

Nderkohe gjate dites se diel, edhe komuna e Malisheves pritet qe te largohet nga Karantina.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !