Home / KOSOVA / A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO)
A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO)

A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO)

Është shqiptari të cilin më së shumti e ka mbajtur në burg Serbia.

Por, Adem Demaçi ka mbetur i pathyeshëm, i papërkulur dhe i pa dorëzuar përballë hegjemonizmit serb.

Arkivi i Redaksisë Pa Rrotlla.net ju sjellë videon, ku mund të dëgjoni se çfarë porosie i kishte përcjellur Adem Demaçi, Adem Jasharit dhe si i ishte përgjigjur ai.

Klikoni ne pamjet e me poshtme për te shikuar ketë video:

 

A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 6, 2018 12:59 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=162561
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO) A e dini se çfarë selami i kishte quar Adem Jashari, Demaçit pak para masakrës? (VIDEO)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other