Home / LAJME / Dardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-në
Dardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-në

Dardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-në

Dardan Molliqaj është aktivizuar në “thumbimet” drejtuar partisë të cilës i takoi deri para pak muajsh.

Ai u është përgjigjur akuzave që anëtarë të VV-së i kanë bërë sot Aida Dërgutit lidhur me një fotografi të publikuar në media, të saj me Xhavit Halitin nga PDK-jaMolliqaj ka thënë se koha do ta dëshmoi më së miri se kush do ti bashkohet PDK-së, ndërsa ka lëvduar Dërgutin.

“Aida Dërguti që jetën ia kushtoi çlirimit dhe zhvillimit të vendit tonë, prej angazhimit në UÇK e deri sotDardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-në, vazhdon të jetë një prej njerëzve që nuk do të ndalen në përpjekjen kundër krimit dhe korrupsionit në Kosovë.

E ata që i kanë hequr vijat e kuqe ndaj PDK-së kurse sot i akuzojnë shoqet e shokët e tyre më të mirë për tradhëti, nuk po bëjnë asgjë më shumë se sa që po e shpërfaqin hipokrizinë e tyre.

Por e ardhmja do ta dëshmojë se kush do të përfundojë tek PDK-ja. Definitivisht ajo nuk do të jetë Aida.” ka shrkuar Molliqaj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156429
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-në Dardan Molliqaj godet LVV-në, ua përmend PDK-nëRating: 4.8