Home / KOSOVA / Deputetët e Nismës ‘tradhtojnë’ PDK-në dhe AAK-në, hyjnë në seancë! (Foto)

Deputetët e Nismës ‘tradhtojnë’ PDK-në dhe AAK-në, hyjnë në seancë! (Foto)

Deputetët e Nismës ‘tradhtojnë’ PDK-në dhe AAK-në, hyjnë në seancë! (Foto)Deputetet e Nismës për Kosovën që janë pjesë e koalicionit PAN kanë arritur në sallën e Kuvendit.

Bilall Sherifi, Zafir Berisha, Haxhi Shala, Milaim Zeka janë deputete e kësaj partie qe kanë ardhur deri më tani.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Deputetët e Nismës ‘tradhtojnë’ PDK-në dhe AAK-në, hyjnë në seancë! (Foto) Deputetët e Nismës ‘tradhtojnë’ PDK-në dhe AAK-në, hyjnë në seancë! (Foto)Rating: 4.8