Home / LAJME / Deputeti poston foto pas aksidentit, ka dhe një mesazh për Lulzim Bashën!

Deputeti poston foto pas aksidentit, ka dhe një mesazh për Lulzim Bashën!

Deputeti poston foto pas aksidentit, ka dhe një mesazh për Lulzim Bashën!Pas aksidentit të rëndë me makinë dy ditë më parë në Itali, deputeti Eduard Ndocaj i është rikthyer postimeve për politikën në vend.
Me një foto duke pirë kafe, deputeti Ndocaj ka dhënë edhe një mesazh për kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Postimi i Ndocajt

Miq kjo eshte kafja e pare pas askidentit!

Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere.

Te bejme pak politik:

Aleatet e Lul Bashes mund te jemi: Une, Vasili, Duka, Nardi, Mehdiu dhe Dashi

Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Deputeti poston foto pas aksidentit, ka dhe një mesazh për Lulzim Bashën! Deputeti poston foto pas aksidentit, ka dhe një mesazh për Lulzim Bashën!Rating: 4.8