Home / LAJME / Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto
Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto

Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Republikës së Kosovës është edhe Duda Balje.

Ajo në çdo seancë tërhek vëmendje, krejt kjo falë linjave të saj trupore, por edhe bukurisë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto

Së fundmi deputetja ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, teksa shfaqet mjaftë me stil dhe mjaftë ekstravagante në dallim me paraqitjet e saj në Kuvend e seanca.

Por sigurisht veshjen e saj e ka përshtatur edhe me vikend

Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë fotoDuda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë foto Duda Balje befason me paraqitjen e fundit! Ju ‘çmend’ me këtë fotoRating: 4.8