Home / LAJME / E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshime
E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshime

E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshime

Ashtu siç kanë informuar nga Drejtoria për hirdometeorologji për momentin në shumë qytete ka të rreshura të mëdha të shiut, ndërkohë që mot i ngjajshëm do të mbajë gjatë gjithë javës madje edhe nesër ndërkohë që në shumë qytete të vendit ka edhe vërshime, erë e bubullima të mëdha.

Gjendja:

E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshimeE FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshime

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 9:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156303
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshime E FUNDIT/ Bubullima në Maqedoni, erë dhe shi, në shumë vende edhe vërshimeRating: 4.8