Home / BOTA / Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarë
Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarë

Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarë

Në tren ishin edhe shumë tifozë të Borussia Menhengladbah, po ktheheshin nga Munihu, ku klubi i tyre luajti kundër Bayernit.

Policia gjermane njoftoi, se pas akuzave të një vajze se ishte dhunuar në trenin plot me tifozët të futbollit, janë kontrolluar të gjithë 750 udhëtarët e këtij treni.

Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarë

Policia e qytetit Visbaden theksoi se dhunimi është raportuar sot në mëngjes, kur një 19-vjeçare, viktimë e dhunimit doli nga treni në afërsi të Flershajmit, pas së cilës treni vazhdoi më tutje dhe policia kontrolloi të gjithë udhëtarët që dilnin nga ai në stacionet e ardhshme.

Agjencia DPA pohon se policia identifikoi të dyshuarin, por ende askush nuk është arrestuar.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 15, 2018 8:34 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165349
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarë Gjermani: Vajza dhunohet në tren, policia kontrollon 750 udhëtarëRating: 4.8