Home / KOSOVA / Haradinaj: VV e kanë hallin te pushteti, nuk janë të pakorruptuar

Haradinaj: VV e kanë hallin te pushteti, nuk janë të pakorruptuar

Haradinaj: VV e kanë hallin te pushteti, nuk janë të pakorruptuarI nominuari për kryeministër nga PAN, Ramush Haradinaj, i ka quajtur “hallexhi të pushtetit”, deputetët e Vetëvendosjes.

Haradinaj duke folur për RTK-në ka thënë se Vetëvendosje nuk “janë të pa korruptuar”.

“VV e ka hallin te pushteti, e sheh ndryshimin për me iu hy në huj të huajve, flamuri herë ju vyen herë s’iu vyen. Por nuk mund ta pengojnë një të drejt, nuk janë ma të pastër, e sheh çka po ndodh çdo ditë lajme,  dhe ma të pa korruptuar, nuk janë ma patriot”, ka thënë Haradinaj

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Haradinaj: VV e kanë hallin te pushteti, nuk janë të pakorruptuar Haradinaj: VV e kanë hallin te pushteti, nuk janë të pakorruptuarRating: 4.8