Home / KOSOVA / Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)

Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)

Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)Kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ditëve të fundit është në qendër të vëmendjes. Kjo për faktin se ai po shihet si ‘shpëtimtar’ i PAN-it për krijimin e institucioneve të reja, .

Një gatishmëri për dalje nga kriza është shfaqur një ditë me parë nga Pacolli, i cili i ka dhënë një ultimatum prej 10 ditësh LDK-së dhe Vetëvendosjes për ta bindur atë se i kanë votuat për krijimin e qeverisë së re.

Nëse kjo nuk ndodh, i parti i AKR-së ka kërcënuar nuk do të pres më, duke aluduar për rreshtimin në krahun e koalicionit PAN.

Një ultimatum të tillë Pacolli e ka përsëritur para pak çastesh përmes faqes së tij zyrtare në Facebook.

Krahas postimit ajo ka publikuar edhe një foto e cila ka ndezur rrjetet sociale.

Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto) Kjo foto e Behgjet Pacollit ndez rrjetet sociale (Foto)Rating: 4.8