Home / KOSOVA / Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto)

Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto)

Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto)Lëvizja Vetëvendosje edhe zyrtarisht ka njoftuar se kandidat për të parin e Vitisë do të jetë Sali Salihu.

Shkrimi i plotë i LVV-së:

Profesori dhe deputeti Sali Salihu është zgjedhur kandidat i Lëvizjes VETËVENDOSJE! për komunën e Vitisë. Z. Salihu ka fituar me shumicë votash në procesin e zhvilluar të dielën në të cilin janë përfshirë të gjitha pikat dhe të gjithë aktivistët e Qendrës së Vitisë kanë pasur të drejtën e votës. Lëvizja VETËVENDOSJE! e uron z. Salihu për rezultatin e këtij procesi.

Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto) Ky është kandidati i Vetëvendosjes për komunën e Vitisë (Foto)Rating: 4.8