Home / KOSOVA / Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!
Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!

Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!

Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri duke aluduar tek zhvillimet e fundit në vend rreth krijimit të qeverisë, thotë se po akuzohet për tradhëti.
E për ta kuptuar se a është tradhtar ai, ose jo deputeti Tahiri ka ftuar akuzuesit që këtë pytje t’ia adresojnë familjes Jasharaj, asaj Rugova dhe Haradinaj

“Kur unë qarrosa Protestuesit në tenda sa ishin në shesh, kur ishte VV dhe AAK, viti 2016 edhe atëherë mê quanin trathtarë e me shanin”, ka thënë ai përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin shoqëror “Facebook”.

Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti! Labinot Tahiri po akuzohet për tradhëti!Rating: 4.8