Home / KOSOVA / Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të fundit
Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të fundit

Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të fundit

Përplasja mes kreut të komunës Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe deputetit të Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka po vazhdon përmes rrjeteve sociale.

Lladrovci sot e ka paditur Zekën, ku ia kërkon 100 mijë euro dëmshpërblim për siç i quan ai, shpifjet dhe fyerjet ndaj tij.

Zeka në anën tjetër, ka thënë se do të japë dorëheqje nëse nuk i posedon letrat në të cilat ka thënë se gjendet nënshkrimi i Lladrovcit ku e akuzon presidentin Hashim Thaçi për vrasje të rëndë, atë ndaj Behadin Hallaqit.

“Nese nuk i posedej letrat: 1. Jap doreheqeje nga posti deputetit”, ka shkruar Zeka.

Ndryshe, Lladrovci padinë e ka paraqitur në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të fundit

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180768
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të fundit Lladrovci paditë Zekën, vjen reagimi i ashpër i këtij të funditRating: 4.8