Home / LAJME / Mbyllet profili i facebook i Ridvan Zykajt. Indinjata e shqiptarëve: “Lidheni e hiqeni zvarrë deri në Tiranë!”

Mbyllet profili i facebook i Ridvan Zykajt. Indinjata e shqiptarëve: “Lidheni e hiqeni zvarrë deri në Tiranë!”

Mbyllet profili i facebook i Ridvan Zykajt. Indinjata e shqiptarëve: “Lidheni e hiqeni zvarrë deri në Tiranë!”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

E ndërsa 24 vjeçari ishte në arrati, mijëra komentues filluan të komentonin poshtë fotove në statusin e tij në facebook duke kërkuar dënimin maksimal.

Rebelimin shumë komentues e kanë treguar dhe në komentet e fotove që postoi policia.

Ndërkohë mengjesin e sotem faqja e facebook e Ridvan Zykaj rezulton te jete i mbyllur.

Ka nga ata që kërkojnë dhe referendum për kthimin e dënimit me vdekje.

“Nuk ja futët plumbin gjoja si padashje, apo të mbajmë me Taksa edhe me mirëqënien e Burgut, me 15 €uro në ditë shpenzim për kriminelin. . ..

…Mire qe e kapet se munde te shtohej hataja. Po pse ja kursyet nje kokerr plumbi xhanem. Ato leke qe do paguajme per te le te shkonin ne nje kopesht, cerdhe a spital. Duhet me cdo kusht denimi me vdekje ne te kundert nuk do te jete dita e fundit qe ne ekranet e tv-ve te shohim skena si ato te Selenices. I lutem Zotit qe kjo te jete dita e fundit…

“…Lidheni prapa makines dhe hiqeni zvarr deri ne Tirane.ta shikoj edi rama se mbrem i thoshte edi me gjen dot..qe te vdesi qen …” shkruajnë komentuesit poshte fotos së autorit të arrestuar dhe që është postuar në faqen e policisë.

 

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 11, 2018 4:42 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=285749
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mbyllet profili i facebook i Ridvan Zykajt. Indinjata e shqiptarëve: “Lidheni e hiqeni zvarrë deri në Tiranë!” Mbyllet profili i facebook i Ridvan Zykajt. Indinjata e shqiptarëve: “Lidheni e hiqeni zvarrë deri në Tiranë!”Rating: 4.8