Home / KURIOZITETE / Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video)
Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video)

Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video)

Një moment tensioni që nuk u pa gjatë përplasjes sotme në Parlament, ka dalë në video disa orë më pas.

Mielli e veza nuk ishin të vetmet që opozita lëshoi drejt Edi Ramës, duket se deputeti demokrat Edi Paloka, kishte ndër mend diçka më të rëndë, por që mbeti në tentativë.

Në video duket Paloka duke ngritur peshë një televizor të Kuvendit, që shërben për pasqyrimin e votave dhe tenton të qëllojë Ramën..

Shiko Videon e plote

Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 12, 2018 11:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=164605
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video) Paloka ngre peshë televizorin plazma dhe tenton të qëllojë Ramën (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other