Home / LAJME / Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina – Pushuesit të bllokuar (VIDEO)
Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina - Pushuesit të bllokuar (VIDEO)

Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina – Pushuesit të bllokuar (VIDEO)

Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina - Pushuesit të bllokuar (VIDEO)Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qafën e Llogarasë duke shkaktuar panik e kaos tek pushuesit e shumtë që janë nisur drejt Jugut të vendit për të kaluar pushimet.
Sipas informacioneve të para dyshohet për një defekt në automjet. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka siguruar zonën, ndërsa një zjarrfikëse po shkon drejt vendit për të shuar zjarrin.

Ngjarja ka sjellë bllokimin e qarkullimit. Deri në largimin e mjetit, makinat e tjera kanë ndaluar për të mos rrezikuar.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina – Pushuesit të bllokuar (VIDEO) Panik në Qafën e Llogarasë, digjet makina – Pushuesit të bllokuar (VIDEO)Rating: 4.8