Home / LAJME / Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç
Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

Kjo foto është ndër të rrallat që është publikuar nga koha kur kryeministri Ramush Haradinaj ishte nxënës.

Foto e vitit 1982 e shfaq Haradinajn në shkollën e Izniqit.

Fotoja është publikuar në faqen ‘Deçani Sot’ në Facebook

“Në këtë foto, Kryeministri Ramush Haradinaj (nga e majta) Afrim Hamzaj (arsimtarë – tani veteran i arsimit) dhe Milazim Mushkolaj (tani inxhiner i elektornikes) Foto e bërë në shkollen e Irzniqit, ne vitin 1982, atëherë kur Kryeministri Haradinaj ishte në klasen e 7-të. Së bashku me Haradinajn në fotografi janë: Afrim Hamza dhe Milazim Mushkolaj”, thuhet në përshkrimin e fotografisë.

Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

 

Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 8:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=149271
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeçRating: 4.8