Home / LAJME / Rrëfehet Shpend Ahmeti pas disa orësh ndalesë nga policia italiane. Ja çfarë i ka ndodhur

Rrëfehet Shpend Ahmeti pas disa orësh ndalesë nga policia italiane. Ja çfarë i ka ndodhur

Rrëfehet Shpend Ahmeti pas disa orësh ndalesë nga policia italiane. Ja çfarë i ka ndodhur

Pasi ka konfirmuar problemet që kishte pasur me policinë italianet, Shpend Ahmeti ka dalë me një status në facebook
Kryetari i Prishtinës ka sqaruar se pse ishte ndaluar për verifikim të dokumenteve nga Policia Italiane pak para fillimit të ndeshjes mes Milanos dhe Shkëndijës se Tetovës.

Për më shumë lexojeni statusin e tij:

Miq të dashur, nuk jam arrestuar. Skam pas për çka.

Por, për lojë jam vonuar, me një verifikim më të gjatë në aeroport për shkak të dikujt me emër të ngjashëm në Spanjë. Edhepse lehtë me verifiku me google kush është kryetar i Prishtinës e kush ai në Spanjë, autoritetet e Shengenit dhe më tutje na maltretojnë.

Falemnderit të gjithë juve që më shkruajtët kaq vonë. Shihemi nesër në Prishtinë.

P.S. dikush më tha më mirë që je vonu për lojë por pa marr paarasysh rezultatit pata dëshirë me i pa në lojë me Milanin. Edhe në fitore edhe në humbje tifoz mbetem.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rrëfehet Shpend Ahmeti pas disa orësh ndalesë nga policia italiane. Ja çfarë i ka ndodhur Rrëfehet Shpend Ahmeti pas disa orësh ndalesë nga policia italiane. Ja çfarë i ka ndodhurRating: 4.8