Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve – Kosova Today News
Home / LAJME / Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve
Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve

Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve

Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve
Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve
Pas ndërprerjes së seancës plenare ka reaguar edhe kreu i qeverisë Edi Rama.
Në një postim të shkurtër në FB, Rama i kujton PD-së dështimin e zgjedhjeve dhe tani ka vetëm një skenar, atë të ‘pushtimit’ të foltores në Parlament.

“Përsëri pushtohet foltorja e ndërpritet puna e Kuvendit, sepse PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve dhe di vetëm e lagu s’e lagu”, shkruan Rama.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve Shtyhet seanca, Rama: PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeveRating: 4.8