Home / LAJME / Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)

Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)

Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së tij.

Që në rininë e tij, ajo që e karakterizonte ishin ngjyrat, veshjet gati të cuditshme dhe gjestikulacionet e tij në të shprehur.

Pavarësisht kalimit të viteve dhe apo rritjes në përgjegjësi, Rama edhe sot arrin të tërheqë vëmëndjen me veshjen e tij, herë e komentuar për mirë e herë për keq.

Ai historikisht ka përdorur çorape shumëngjyrëshe, këmisha me lule e kollare që komentoheshin në fillim si të çuditshme, shkruan albeu.com.

Ndësa sot atë e shohim më sportiv, me atlete e bluze të bardhë, herë herë me një kombinim të këndshëm mes klasikes e sportives, si bluza e bardhë dhe xhaketa klasike blu e mbyllur.

Dhe pavarësisht se veshjet e tij janë shumë pranë veshjes zyrtare, Rama sërish merr vëmendjen për veshjen e tij dhe jo vetëm në mediat në Shqipëri por edhe në ato të huaja të cilat shumë herë e kanë konsideruar edhe si “jo serioz” për postin e rëndësishëm që mban.

Në galerinë më sipër kemi zgjedhur veshjet më të “cool” të kryeministrit Rama ndër vite, veshje të cilat e bëjnë atë sa të vecantë aq edhe të cuditshëm.

Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO) Si ka ndryshuar veshja e Edi Ramës, nga çorapet me ngjyra tek këmishat me lule (FOTO)Rating: 4.8