Home / KOSOVA / Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë
Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë

Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, gjatë përmbylljes së seancës për ditën e sotme, uroi deputetët myliman që janë duke agjëruar muajin e Ramazanit.

Ai mes tjerash falënderoi deputetët për qëndrimin e tyre në sallë, si dhe uroi që agjërimi t’iu pranohet duke përdorur fjalët ‘Zoti iu shkruftë’.

‘Faleminderti atyre që kanë agjëru e kontribu dhe zoti iu shkruftë’, tha Veseli.Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180774
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnëRating: 4.8