Lajmi i fundit: Vdes nëna e ish-deputetes së PDK-së nga koronavirusi

12 pacientë në gjendje të rëndë nga koronavirusi në Spitalin e PejësVdes nëna e ish-deputetes së PDK-së nga koronavirusi.

Ish -deputetja e PDK-së, Teuta Hadri ka njoftuar se i ka vdekur nëna.

Ajo përmes llogarisë së saj në facebook, ka bërë me dije se nëna ka ndërruar jetë nga Covid 19

Ky është njoftimi i Hadrit:

Te dashur shoke miq, damshamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!

12 pacientë në gjendje të rëndë nga koronavirusi në Spitalin e Pejës

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !