Leaetës i është bërë si shoqe vajza e saj Matina, kaq shumë është rritur

Kështu e nisë ditë Learta Jakupi plot pozivitet.

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Jeta e saj private bie në sy më së shumti, fëmijët e saj dhe bashkëshorti Kushtrrimi janë shënjestra e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Së fundmi ajo që ra në sy është një foto që kishte postuar Learta, ku shihet vajza e saj Matina.

Si duket Learta sot e paska nisur ditën plot pozitivitet.

Lajme me shume...