Learta befasoi me veshjen në festën e ditëlindjes së kunatës së saj

Sonte është ditëlindja e vajzës së Shyhretes, Gresa Saliut.

Gresa sot pranoi urime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Learta i përgatiti asaj një tortë me rastin e ditëlindjes dhe shkoi që të festonin bashkë.

Në foton e publikuar nga vet Learta, nusja e familjes Salihu është shfaqur me pamje shumë të thjeshtë./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !