Learta ka shkuar te vëllau për Bajram, ka veshur fustanin më të bukur

Një ‘nuse’ e zonja si Engji, kështu u shërben mysafirëve për Bajram

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar për vizitë tek vëllau i saj dhe po si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

Një ‘nuse’ e zonja si Engji, kështu u shërben mysafirëve për Bajram

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !