Learta po tenton të dobësohet, këso ushtrime po bën në palestër ajo


Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Çiftin i gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Learta ka publikuar pamje nga palestra duke bërë ushtrime.

E, këto ushtrime si duket po i bën për të humbur pesh. /ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...