Learta poston foton më të bukur familjare, trupi i saj merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi, është emri më i përfolur në mediat rozë.

Ajo ka kohë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është bërë pjesë e një familje të njohur, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar, ajo gjithmonë kujdeset për familjen e saj të ngushtë.

Së fundmi për fansat e saj ajo ka ndarë një foto familjare, ku shihet me burrin e saj Kushtrimin dhe dy fëmijët e saj.

Vëmendjen më të madhe merr trupi i saj si “peshk”./ORAinfo/