Ledri e lë Sarën vetëm me vajzën, ja ku ka shkuar ai

Ledri Vula, është rep-artisti më i pëlqyer nga të gjitha moshat.

Ai, këtë sezon ka qenë shumë i angazhuar duke qenë pjesë e shumë koncerteve të mëdha nëpër qytete e shtete të ndryshme,shkruan ORAinfo.

Në jetën e tij private ka pasur shumë të mira, pasi është baba për herë të pare. Ai dhe bashkëjetuesja e tij, Sara, janë prindër të një vajze.

Por, ani pse tashmë ka një rol të rëndësishëm, Ledri duuhet të vazhdojë jetën profesionale. Përmes një postimi ai ka treguar se do të jetë i pranishëm në një koncert në Zvicër te Rinora 4./ORAinfo/