Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur plot 38 vjet. Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më të suksesshëm të estradës tonë, duke numëruar hite të shumta dhe duke qenë një nga artistët më të prenotuar më mbrëmje muzikore dhe koncerte të ndryshme. The post Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar appeared first on AfterParty.

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur plot 38 vjet.

Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më të suksesshëm të estradës tonë, duke numëruar hite të shumta dhe duke qenë një nga artistët më të prenotuar më mbrëmje muzikore dhe koncerte të ndryshme.

The post Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar appeared first on AfterParty.