Leicester-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare


Leicesteri përballet sot me Arsenalin në kuadër të javës së 26-të në Premierligën angleze.

Leicesteri kërkon tri pikët për të vazhduar garën për Champions League.

Në anën tjetër, Arsenali kërkon ringjalljen dhe ngjitjen në tabelë, pasi aktualisht gjendet në vendin e 11-të.

Formacionet startuese:


Mundesia me shume...
Pamje me shume...