Leonora Jakupi po plakët, ja sa vjet po i bën sot!


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Për Leonorën sot është një ditë e veçantë feston ditëlindjen dhe mbush plot 42 vjet jetë duke pranuar urime të shumta.

Ajo tani po shkon drejt plakes… /ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...