Leonora me stil krejtësishtë ndryshe rrugëve të Gjermanisë

Leonora shfaqet plot stil rrugëve të Gjermanisë.

Këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi këto ditë po qëndron në Gjermani.

Nga aty Leonora po ndan imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.

Së fundmi ajo publikoj një postim në rrjetin social Instagram ku shfaqej me plotë stil pranë një grafiku të rrugës në Berlin.

Artistja këto kohë është mjaft aktive me prurjet e këngëve të reja dhe me koncerte.