Leonora shfaqet përvëluese në paraqitjen e fundit, vë në pah gjoksin e saj

Leonora Jakupi, padyshim që është ikona e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë këngë të re, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Natyrisht tani pasi që sezoni ka filluar, këngëtarja nga Drenica është e angazhuar në dasma dhe koncerte të ndryshme.

Këngëtarja se fundmi është duke e xhiruar vidioklipin e këngës me të re.

Ajo ka publikuar disa foto nga prapaskena, ku shfaqet super joshëse.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Leonora shfaqet një bukuroshe e vërtetë.

Në këto imazhe ajo nuk heziton të vë në hap gjoksin e saj joshës. /ORAinfo/