Leonora vishet në kompletet më të bukura, lë të gjithë pa fjalë me këtë pamje

Kurti i përgjigjet Thaçit/ “Të mos kemi frikë nga zgjedhjet, atëherë ka krizë institucionale”

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në complete në ngjyrë të gjelbër.

E më këtë pamje Leonora po shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Kurti i përgjigjet Thaçit/ “Të mos kemi frikë nga zgjedhjet, atëherë ka krizë institucionale”

Kurti i përgjigjet Thaçit/ “Të mos kemi frikë nga zgjedhjet, atëherë ka krizë institucionale”

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !