Lojtarët e Man Cityt festojnë pas kualifikimit historik


Guardiola në anën tjetër, është kualifikuar

Manchester City është kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve për herë në histori të klubit.

Pas kësaj fitore, janë publikuar video të ndryshme ku shihen të gjithë lojtarët dhe stafi duke festuar bashkë
Man City do të luajë në finale të Ligës së Kampionëve ndaj Chelsea ose Real Madrid dhe synon të shkruajë histori dy herë, duke e fituar atë.

Pep Guardiola në anën tjetër, është kualifikuar për herë të parë në finale pa Lionel Messin


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...