Loredana bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë duket mahnitëse

Loredana Zefi, është njëra nga personazhet që gjithmonë di të prodhojë lajm.

Ani pse shumicën e kohës jetën e saj e jeton në Zvicër, Lori vazhdimisht është pre e lajmve dhe mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Disi kohëve të fundit është bërë shumë më aktive në botën e muzikës dhe ka sjellë këngë shumë të bukura dhe të suksesshme.

Ajo se fundmi ka bërë një ndyrshim në pamjen e saj.

Këtë radhe, Loredana ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga biondinë duke I bërë floëkt me ngjyrë portokalli.

Kaq shumë po i shkon kjo ngjyrë për fytyre. /ORAinfo/