Loredana e dërgon Hanën në lodra,por gjithë vëmendjen merr ky detaj

Loredana Zefi, është njëra nga femrat më të komentuara të show-bizzit.

Që nga përhapja e lajmit se ajo është në lidhje me reperin e njohur, Mozzik, ajo gjithë kohës ka qenë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Lidhjet dhe ndarjet e çiftit në fjalë gjithmonë ka zgjuar kureshtjen e adhuruesve të tyre.

Gkithsesi, dyshja tashmë është ndarë dhe po e vazhdojnë jetët e tyre ndaras. Lori tani po kujdeset më shumë për vajzën e saj, Hanën.

Së fundmi në një postim të Loredanës, shojet se ajo e ka dërguar të voglën e saj në lodra, por gjithë vëmendje shkon te stili i veçantë i veshjes së Loredanës./ORAinfo/

Lajme me shume...