Loredana po i shijon ditët në Kosovë, poston foto nga fshati

Kjo është gjendja shëndetësore e Joe Biden pas infektimit me koronavirus

Loredana Zefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Lidhja dhe ndarja e saj me reperin, Mozzik, bëri bujë të madhe duke e bërë dyshen në fjalë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo.

Tani, çifti nuk janë më bashkë, derisa është vajza Hana ajo që i ka lidhur të dy përgjithmonë.

Loredana ka ardhur për pushime në Kosovë dhe duket po i shijon ditët në maksimum./ORAinfo/

Kjo është gjendja shëndetësore e Joe Biden pas infektimit me koronavirus