Loredana shtatzënë për herë të dytë? Ju befason me këtë postim


Ditëve të fundit në mediat rozë po përflitet për një ribashkim të dyshes Mozzik – Loredana.

Disa faqe të fansave të Loredanës kanë postuar një foto të saj, duke menduar sërish se Loredana është shtatzënë.

Në disa foto dhe video të publikuara nga vet këngëtarja, ajo shihet me barkun e rrumbullakosur e kështu kanë nisur dyshimet për një shtatzëni të dytë.
Madje, në nëntor qarkulluan lajme të tilla për një shtatzëni të mundshme por se në fund rezultoi të ishin thjesht thashetheme.

Pas dokumentarit, Mozzik publikoi në Instagram dy ciftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, më të cilët ka indetifikuar marrëdhënien e tyre të dashurisë me Loredanën.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...