Lorik Cana gati të bëhet baba për herë të tretë, ja kushti që i ka vënë bashkëshortes

Është gati për fëmijë të tretë, por Lorik Cana i vendos një kusht Lorik Cana është gati për t’u bërë baba për herë të tretë. I ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ish-kapiteni i Kombëtares tregoi se fëmijën e tretë e do të jetë djalë dhe këtë ia shpreh edhe bashkëshortes, Monikës.

“Dëgjo kjo është diçka sipas dëshirës dhe momentit, unë ia kam shpreh gruas që nuk e heq këtë opsion (të ketë një fëmijë të tretë). I kam thënë që më siguron që është djalë patjetër. Por e kemi të vështirë për të qenë të sigurtë”, tha Loriku. “Kur ke një djalë dhe një vajzë Zoti të ka plotësuar gjithmonë. Kjo është një gjë që unë e çmoj”, u shpreh ai.

The post Lorik Cana gati të bëhet baba për herë të tretë, ja kushti që i ka vënë bashkëshortes appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !